مدیا باتل (باتل کشت سلول) مدیا باتل (باتل کشت سلول)

مدیا باتل

از 5 رای
5
مدیا باتل (باتل کشت سلول)
  • مدیا باتل (باتل کشت سلول)

مدیا باتل در حجم های 125 و 500 میلی لیتری

مدیا باتل به طور عمده جهت نگهداری و نمونه برداری از مواد دارویی فعال، واسطه های فله ای، و همچنین برای آماده سازی، ذخیره سازی بافر ها، محلول های کشت یا ذخیره سازی طولانی مدت مایعات حساس به pH استفاده می شود.

ویژگی ها:
•    دارای پایداری مناسب آنتی شیمیایی است و برای مجموعه نمونه و ذخیره انواع آزمایش های گرانول مایع مناسب است
•    مقیاس واضح
•    استریل شده توسط پرتو E
•    بطری PET شفافیت معادل شیشه دارد
•    عاری از DNase ، بدون RNase ، غیر پیروژنیک

بطری های کشت سلولی محیط کشت های سلولی ، بافرها و نمونه های آزمایشگاهی را با خیال راحت ذخیره می کنند.بطری های کشت سلولی که در کشت میکروب ها ، گیاهان ، جلبک ها و موجودات زنده پشتیبانی می کنند ، نسبت سطح به حجم مورد نیاز را ارائه می دهند. تولید مواد به طور ذاتی باعث می شود که ظروف دارای ویژگی های مکانیکی ، نوری ، الکتریکی و حرارتی برجسته ای باشند.

 

بطری ذخیره سازی PET مدیا باتل مناسب برای مخلوط کردن و ذخیره سازی نمونه ها، محیط کشت سلولی کشت بافت، محلول ها و مواد دارویی است. این بطری شامل یک پلیت PET PET (پلی اتیلن تترفاتال) و یک ورقه HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) است. و با استانداردهای ایالات متحده آمریکا Pharmacopoeia (USP) کلاس VI برای مواد پلاستیکی پزشکی مطابقت دارد این ظرف بسیار سبک است و بسیار شفاف است. بدن بطری به شکل مربع برای گرفتن آسان و حمل نقل سهل و صرفه جویی در فضا ساخته شده است. قالب با سطوح واضح برای اندازه گیری دقیق مفید است. این محصول دارای نفوذپذیری پایین به دی اکسید کربن و اکسیژن است. دیوار ضخامت در داخل بطری و محلول محافظت می کند و درب پیچدار پیچ باعث تضعیف نشت بطری می شود. این بطری با سطح SAL تابش گاما از 10 تا 6 استریل شده و غیرسمی است.

 

 


با کارشناسان ما در تماس باشید