فیلتر ممبران MCE فیلتر ممبران MCE

MCE فیلتر ممبران استریل 0.22 میکرون

از 0 رای
0
فیلتر ممبران MCE
  • فیلتر ممبران MCE

خریدو قیمت MCE membrane filter

فیلتر ممبران

از جنس استات سلولز MCE

اندازه ذرات 0.22 میکرون

قطر 47 میکرون

تک استریل

بسته 200 عددی

از برند نویگیتور

Navigator

 

مشخصات فیلترهای غشایی مخلوط استر سلولز 

فیلترهای غشایی مخلوط استر سلولز (MCE) از استات سلولز و نیترات سلولز تشکیل شده اند. فیلتر غشایی MCE 0.22um عمدتا در برنامه های میکروبیولوژیکی استفاده می شود.
فیلتر غشایی MCE با سطح صاف و یکنواخت تر از فیلتر نیتروسلولز خالص مشخص می شود. همچنین ، کنتراست رنگ ارائه شده توسط سطح فیلتر تشخیص ذرات را تسهیل کرده و خستگی چشم را به حداقل می رساند.


قطر: 47 میلی متر ؛ اندازه منافذ:0.22μm

فیلترهای غشایی MCE دارای تخلخل بالایی هستند که به گازها و مایعات اجازه می دهد سرعت فیلتراسیون بالایی را در هر منطقه ایجاد کنند. تخلخل بالا همچنین سطح وسیعی را برای جذب و اتصال فراهم می کند. فیلترهای غشایی مخلوط استر سلولز (MCE) از استات سلولز و نیترات سلولز تشکیل شده اند. فیلتر غشایی MCE Labfil 0.22um عمدتا در برنامه های میکروبیولوژیکی استفاده می شود.


فیلترهای غشایی MCE دارای تخلخل بالایی هستند که به گازها و مایعات اجازه می دهد سرعت فیلتراسیون بالایی را در هر منطقه ایجاد کنند. تخلخل بالا همچنین سطح وسیعی را برای جذب و اتصال فراهم می کند.

فیلترهای غشایی یا "غشاها" کاغذ هایی هستند که دارای منافذ و جنس های مختلف برای کاربدر های مختلف میباشد. غشاء و فرایند فیلتراسیونذرات را مانند یک فیلتر در پشت خود نگه میدارد . Membrane Solutions فیلتر های غشایی را به قطرهای از 13 میلی متر تا 293 میلی متر و جنس هاییی شامل PES ، MCE ، نایلون ، PVDF ، PTFE ، PP ، CA ، PP ، PC و RC ارائه می دهد که با ISO 9001 تولید می شوند. نمودار سازگاری شیمیایی راه حل های غشایی به شما کمک می کند نوع مناسب غشایی را برای خود انتخاب کنید.

کاربرد:
    تمیز کردن و تصفیه عمومی
    نمونه آمادگی
    نظارت و تحلیل محیط زیست
    تصفیه محلول های آبی و آلی
    مانیتورینگ مایعات
    تجزیه و تحلیل محصولات دارویی
    آماده سازی کروماتوگرافی و نمونه های خاص
    تهویه و تصفیه گاز

عالیان تجهیز آزما فیلترهای  مختلف از  کمپانی NAVIGATOR را بصورت مستقیم وارد مینماید.


با کارشناسان ما در تماس باشید